آینه دو دوربینه - اتو کلاچ تبریز - فروشگاه اینترنتی رست آپشن آینه دو دوربینه - اتو کلاچ تبریز - فروشگاه اینترنتی رست آپشن آینه دو دوربینه - اتو کلاچ تبریز - فروشگاه اینترنتی رست آپشن <link rel="shortcut icon" href="favicon.png"/>
آینه دو دوربینه
ارسال شده در: بهمن ۱۱, ۱۳۹۵, توسط : میثم بنیادی

آینه عقب دوربین دار (دوربین جلو و عقب)

بررسی تخصصی و اجمالی

این محصول با دارا بودن یک آینه ی مانیتور دار و دو دوربین، امکان ضبط تصاویر و وقایع روبروی خودرو را فراهم می کند. همچنین در هنگام استفاده از دنده عقب، تصویر عقب خودرو از طریق دوربین دوم به آینه وسط منتقل می شود.

در واقع این محصول، امکانات دوربین و مانیتور دنده عقب + دوربین ضبط جلوی خودرو را به صورت یکجا و در قالب یک پکیج به شما ارائه می دهد.

برای نصب نیازی به جداسازی آینه وسط نیست و کافی است محصول را از طریق بست هایی که در پکیج قرار دارد بر روی آینه ی خودرو نصب نمایید و رابط ورودی برق را به فندکی متصل کنید.

قابلیت های کاربردی دوربین ضبط تصاویر جلوی خودرو در هنگام بروز تصادف یا سانحه، می تواند مدرکی جهت اثبات وقایع باشد (به عنوان مثال اثبات اینکه در هنگام بروز سانحه، چراغ راهنمایی سبز بوده است یا قرمز)

دوربین دوم نیز که وظیفه تصویربرداری از نمای عقب خودرو را بر عهده دارد در هنگام پارک خودرو و استفاده از دنده عقب به کمک شما آمده و تصویری واقعی از نمای عقب خودرو را در مانیتوری که در آینه تعبیه شده است به نمایش می گذارد.

پس از پایان پارک و در شرایط حرکت عادی یا توقف خودرو، مانیتور خاموش شده و میتوان از دستگاه مانند یک آینه ی معمولی استفاده نمود.

سایز نمایشگر: ۴٫۳ اینچ (تعبیه شده در آینه)

نوع نمایشگر: TFT

دید در شب: دارد

پورت USB: دارد (جهت اتصال به مانیتور مجزا)

شارژر فندکی: دارد

مزایا

– نصب و جداسازی آسان
– ضبط تصاویر جلوی خودرو
– مشاهده تصاویر عقب خودرو (دوربین دنده عقب)

فیلم این آینه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *