کروز کنترل اچ سی کراس H30 Cross مدل نوهازارد – اتو کلاچ تبریز – فروشگاه اینترنتی رست آپشن کروز کنترل اچ سی کراس H30 Cross مدل نوهازارد – اتو کلاچ تبریز – فروشگاه اینترنتی رست آپشن کروز کنترل اچ سی کراس H30 Cross مدل نوهازارد – اتو کلاچ تبریز – فروشگاه اینترنتی رست آپشن <link rel="shortcut icon" href="favicon.png"/>
کروز کنترل اچ سی کراس H30 Cross مدل نوهازارد
ارسال شده در: مارس 26, 2019, توسط : میثم بنیادی

کروز کنترل اچ سی کراس H30 Cross مدل نوهازارد

محصول جدید ایران کلاچ با همکاری گروه بازرگانی دانش محور امیری یک کروز کنترل ۵ ستاره را برای دوستداران خودرو اچ‌سی کراس h30 cross روانه بازار نموده است.

هر آنچه از یک محصول بی نقص انتظار دارید در کروز کنترل نوهازارد می بینید.

اختراع جدید گروه بازرگانی دانش محور امیری به ایران کلاچ این امکان را داد تا محصول جدید را بدون تغییر در فنر چرخشی استاندارد کمپانی دانگ فنگ بسازد و از یک طرف کاهش چشمگیر قیمت در مقایسه با رقبای قبلی و از طرفی ایمنی فوق العاده را به ارمغان آورد.

ارسال داده های سوئیچ مولتی مدیا و سوئیچ کروز کنترل همراه با بک لایت و چراغهای نشانگر روشن بودن و فعال بودن کروز کنترل فقط از طریق سوکت قبلی سوئیچ مولتی مدیا در این کروز اتفاق می افتد. این اختراع منجر به یک شاهکار شد و‌به همین دلیل به پیشنهاد ایران کلاچ اسم نوهازارد یا همان زیبای بی خطر را تقدیم به مشتریان عزیز نمود.

کروز کنترل نوهازارد اچ سی کراس مجهز به لیمیتر نیز می باشد. دارای یک حافظه دائم و یک حافظه موقت است. همچنین آخرین سامانه دزدگیر کدینگ روی آن فعال است. تمامی اتصالات بصورت فابریک بوده و در عین قیمت بسیار مناسب با کیفیت بی نظیر خود زیبایی و قابلیتی دو چندان به خودرو شما می بخشد.

گارانتی تعویض بی قید و شرط دوساله ایران کلاچ و تولید در خط تولید بی نقص این شرکت جای هیچ نگرانی برای مشتریان مشکل پسند و سختگیر باقی نگذاشته است.

 

بک لایت

با نصب این سیستم‌ هر ده کلید روی فرمان شامل ۵ کلید کروز و ۵ کلید سوئیچ audio مجهز به بک‌لایت خواهند شد.

کلید مجزای لیمیتر

در این سیستم یک کلید مجزا برای لیمیتر تعبیه شده است.
اینکار سهولت استفاده از کروز کنترل را دو چندان کرده است.

دارای یک حافظه ثابت و یک حافظه موقت

دسترسی به حافظه موقت با دکمه res و دسترسی به حافظه دائم با ۵ ثانیه نگه داشتن دکمه res صورت می گیرد.

عدم دستکاری فنر چرخشی CLOCK SPRING

عدم هرگونه دستکاری در فنر چرخشی استاندارد خودرو و ارسال و دریافت اطلاعات فقط از طریق دو‌سیم مربوط به سوئیچ مولتی مدیا در فنر چرخشی
نتیجه این‌موضوع ایمنی بسیار زیاد و کاهش قیمت چشمگیر خواهد بود.

مجهز به آخرین نسخه دزدگیر کدینگ

دزدگیر کدینگ‌ نوعی محافظت از خودرو بدنبال دارد که با فعال کردن آن خودرو گاز نمی خورد. برای غیر فعال شدن و عادی شدن رفتار خودرو باید کد رمز از پیش تعریف شده ای را به کروز کنترل داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *